fbpx

Propojujeme makléře se zájemci o prodej nemovitosti

RealBot je digitální asistent, který dokáže vygenerovat kontakt na zájemce o prodej nemovitosti a předat ho makléři. 

* Po kliku na tlačítko se spustí RealBot z pohledu zájemce o prodej nemovitosti

Jak RealBot funguje?

RealBot je osobní asistent moderního makléře, který generuje kontakty na zájemce o prodej nemovitostí.

RealBot přitáhne pozornost zájemce o prodej nemovitosti

Na základě cenových map dokáže RealBot  odhadnout prodejní cenu nemovitosti. Vše v několika minutách a ZDARMA. Funkce natolik lákavá, že zájemce doslova přitahuje. Všechny kontakty, které RealBot vygeneruje, jsou pouze Vaše.

Zájemce propojí přímo s makléřem

RealBot je pouhý chatbot a proto si na nic nehraje. Makléře nikdy nenahradí. Potenciálního zájemce o prodej proto okamžitě přesměruje na makléře, který může cenový odhad validovat.                     A tradá – máme nový obchodní kontakt.

Pomáhá Vám s organizací a správou zákaznické databáze

Každá konverzace je uložena. Na základě informací, které předal zájemce RealBotovi, můžete kontakty filtrovat a štítkovat. To Vám pomůže při budoucí komunikaci. Budujete si takové osobní CRM. 

VY  komunikujete s klienty, MY se staráme o zbytek ! 

 Každý ať se věnuje činnostem, kterým rozumí. Vy samotné „makléřině“ a my technické části a reklamě. Naše služba se proto skládá ze tří pilířů, které dohromady generují ty nejlepší výsledky.

 

Funkční RealBot

RealBota nainstalujeme na samotné a nově vytvořené Facebook stránce (např. RealBot Michal) , krok po kroku otestujeme a  následně Vás důkladně zaškolíme. Dostanete tak do ruky hotový nástroj, který jen stačí pustit mezi klienty (pomocí odkazu nebo QR kódu). 

Tvorba reklamy

Funkční RealBot je jen část úspěchu. Ten pravý byznys začíná v momentě, kdy do chatbota přivedete relevantní návštěvnost skrze Facebook kampaně. Spravujeme kampaně všem makléřům využívajících RealBota, díky tomu dosahujeme nejlepších výsledků.

Vzdělání a komunita

Komunikace a obchodování přes Messenger funguje trochu jinak než klasické obchodní kanály. Proto je posledním pilířem naší služby kontinuální vzdělání, které poskytujeme všem našim klientům. Výsledkem je tak  maximální efektivnosti.

Co vše RealBot umí a jak začít ?

Specialista na odhad prodejní ceny nemovitosti

Na základě přímého napojení na cenové mapy, dokáže RealBot analyzovat prodané nemovitosti v okolí a zájemci o prodej dát reálný odhad. 

Sbírá telefonní kontakty

Samotný odhad přijde zájemci na jeho telefon, což znamená, že v ceně základní licence (50 dotazů na cenové mapy) můžete sesbírat až 50 telefonních čísel. Další lze dokoupit dle potřeby.

RealBot není náhradou makléře

Cílem RealBota není makléře nahradit, ale spíše jeho roli zdůraznit. Tomu jsou přizpůsobeny veškeré textace. Makléř je vždy na prvním místě.

RealBot není pro každého

Pokud čekáte desítky nových klientů bez práce, jste na omylu. Pokud chcete z RealBota vytěžit maximum, musíte se o něj starat. Správa a rozvoj Messenger konverzací Vám zabere 1-2 hodiny denně. Pokud tento čas do svého růstu investovat nechcete nebo nemůžete, tak to s RealBotem ani nezkoušejte.

Kolik to celé stojí?

„V námi spravovaných kampaních se průměrná cena za kontakt na zájemce o prodej nemovitosti pohybuje okolo 500 – 1000 Kč.“ – Michal Fiala (tvůrce RealBota)

Instalace a platba licence

Pomocí platební karty uhradíte licenční (1 999 Kč/měsíc) a jednorázový instalační poplatek (2 000 Kč/měsíc). Nebojte, nebudeme Vás každých 30 dní otravovat s další platbou. Částku za licenci (1 999 Kč) si budeme automaticky strhávat. Službu můžete kdykoliv přerušit. 

Instalace do 3 pracovních dní

Po zaplacení licence se Vám do 24 hodin ozveme na e-mail a domluvíme konkrétní postup instalace. Obvykle je služba aktivní do 72 hodin od uhrazení poplatku (nejpozději do 7 dnů). Během této doby nastavíme Vaši unikátní kopii RealBota (na nově vzniklé Facebook stránce), která bude komunikovat Vaším jménem. Cena instalace je 1 999 Kč bez DPH.

Reklamní balíčky

Po nainstalování RealBota můžete svého nového asistenta libovolně šířit pomocí osobního odkazu a QR kódu (např. na vizitce apod.). Pokud ale budete chtít zažít tu pravou jízdu a masivní příval kontaktů, nechte reklamu na nás.  Inzerci spravujeme u všech klientů využívajících RealBota, dokážeme tedy dosáhnout výsledků, jako nikdo jiný. Nemůžeme nic garantovat, ale průměrná cena za telefonní kontakt na zájemce ověřující cenu nemovitosti je kolem 500 Kč. A to už stojí za to! 

Poslechněte si o výhodách RealBota od samotného tvůrce.

Stále ještě váháte?

Podívejte se na názory  spokojených ralitních makléřů.

Tomáš Černohorský

Tomáš Černohorský

realitní makléř

Realbot mi za 14 dní přivedl 140 nových leadů, bez něj bych takovou možnost nikdy neměl. Doporučuji každému kdo chce navýšit počet svých zakázek!

Michal Fiala

Michal Fiala

tvůrce RealBota

„RealBot je krásným příkladem, jak propojit technologii s byznysem. Každému zúčastněnému přinese přidanou hodnotu. Jednoduše propojuje makléře se zájemci o prodej nemovitosti. „

Martin Tesárek

Martin Tesárek

investor, Regionální výkonný ředitel ve společnosti Keller Williams Czech Republic

Realbot je pro mě a pro můj team nejrychlejší a nejefektivnější marketingový nástroj, který nás dostane k majitelům nemovitostí.

 Začněte ještě dnes 

Aktuálně se do projektu může zapojit pouze omezený počet makléřů. Pokud máte zájem, klikněte na tlačítko níže a naplánujeme vstupní video hovor, kde vše probereme.